Menu
 
 
 

Imprezy firmowe Kraków


Imprezy firmowe integrują i zbliżają ludzi, polepszając tym samym komunikację między nimi, co wpływa na lepszą wydajność w pracy oraz poprawia relacje między personelem i kadrą kierowniczą firmy.
Są doskonałym sposobem by zmotywować i zintegrować grupę pracowników.

 

Klub Forty Kleparz to idealne miejsce na organizacje imprezy firmowej.

Jedyne w Krakowie zabytkowe forty, zachowane niemal w stanie pierwotnym, oddane do użytku publicznego znajdujące się w prestiżowej lokalizacji - w samym centrum Krakowa! Niepowtarzalna atmosfera zabytkowego wnętrza starej fortecy połączona z nowoczesnym designem sprawia, że Forty Kleparz to wyjątkowe miejsce.

Nasz klub jest jednym z nielicznych lokali w Krakowie mogący pomieścić ponad 700 osób! Niezależnie od ilości osób uczestniczących w imprezie istnieje możliwość wynajęcia całego klubu.

Dance floor liczący ponad 100m2 z oświetleniem efektowym i najnowocześniejszym nagłośnieniem tworzą doskonałą oprawę każdego eventu. Sześć niezależnych sal z pełnym wyposażeniem ( projektory, telewizory, oświetlenie wielofunkcyjne) oraz ekskluzywny VIP Room, dodatkowo dwa stylowe bary. Na dziedzińcu znajduje się letni ogródek liczący 180m2, po drugiej stronie klubu – parking dla gości mogący pomieścić ponad 40 samochodów, w tym także parking dla autokarów. Na każdej imprezie profesjonalna ochrona czuwa nad naszymi gośćmi, dodatkowo klub objęty jest monitoringiem,

 

W zależności od upodobań i/lub tematu imprezy oferujemy:

- organizację koncertu z muzyką na żywo (patrz zakładka – KONCERTY)

- oprawę muzyczną imprezy: najlepsi krakowscy Dj'e (lata 80'90', latino, R'N'B, Hiphop, Pop, Funky)

- organizacja imprez tematycznych

- pokazy i animacje taneczne

- catering

 

Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie zdobyte przy organizacji różnorodnych imprez dla najbardziej wymagających klientów. Współpracowali z nami min. RMF FM, Interia.pl, IBM Polska, Ericpol, Aviva, Kompania Piwowarska, Tesco Polska, Oknoplast, BZ WBK i wielu innych.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem imprezy firmowej, bankietu firmowego czy też kolacji firmowej lub spotkania biznesowego w wyjątkowym lokalu w Krakowie prosimy o kontakt w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 

 
KALENDARZ IMPREZ
  MARZEC 2018  
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

 
 
 
Najbliższe imprezy i koncerty:

Sie 05, 20:00 -
KLUB MUZYCZNY FORTY KLEPARZ
ul. Kamienna 2-4, 30-001 Kraków
biuro@fortykleparz.pl
tel: 606 388 313

Copyright © 2018 Fortykleparz
 

imprezy firmowe Kraków, imprezy integracyjne Kraków, spotknia biznesowe Kraków, Forty Kleparz kraków


Forty Kleparz - imprezy, koncerty w Krakowie - dołącz do nas na Facebooku