Kortez Holiday Tour 2022

Mitch & Mitch con il


21.07 19:00

• KORTEZ HOLIDAY TOUR 2022 •
21 lipca 2022 r.
19:00 – Gość specjalny: Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico
20:15 – Kortez
Kraków – Forty Kleparz
BILETY: KONCERT WYPRZEDANY!
https://biletyna.pl/kortez

Szanowni Państwo,
Jak co roku przejedziemy się latem po naszym pięknym kraju.
Kortez obiecał mi, że to już ostatni tour, na którym będziecie słuchać przez półtorej godziny swoich ulubionych piosenek, bo z końcem wakacji zamyka nowy album i nic już nie będzie takie jak dawniej… Pożyjemy zobaczymy.
W tym roku na 8 koncertach Korteza zagra Gość specjalny – legendarni Mitch & Mitch w odsłonie jako Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico zagrają przedpremierowo swoją nową płytę z utworami Ennio Morricone. Album będzie można zakupić podczas koncertów oraz w Sklepie Internetowym Jazzboy: https://sklepjazzboy.pl/…/PREORDER-Mitch-Mitch-con…/115
Korzystając z okazji, chciałbym poprosić o kilka drobiazgów związanych z naszymi spotkaniami:
1. Planujcie przybycie na koncerty z pewnym zapasem czasowym, uwzględniając kolejkę na wejściu.
2. Sprawdźcie wcześniej czy będziecie mieli gdzie zaparkować, by w dobrych nastrojach pojawić się o czasie na miejscu.
3. Miejcie świadomość, że punkty gastronomiczne zostaną bezwzględnie zamknięte na 15 min przed rozpoczęciem koncertu i czas spędzony w kolejce nie będzie premiowany.
4. Służby porządkowe nie będą wpuszczały na miejsca nikogo z napojami i zakupionym jedzeniem, więc proszę nie unoście się na Bogu ducha winnych ludzi w kamizelkach.
5. W imieniu muzyków, bardzo proszę Was o wyłączenie przed rozpoczęciem koncertu lamp błyskowych w telefonach i aparatach.
6. Ostatnia zła wiadomość jest taka, że spóźnialscy będą musieli poczekać na zajęcie swoich miejsc do przerwy między utworami.
7. W tym roku powiększyliśmy także liczbę miejsc dla osób z niepełnosprawnościami zwracając szczególną uwagę na usuwanie barier architektonicznych oraz zapewnienie odpowiednich toalet.
Dziękuję za uwagę i do zobaczenia.
Paweł Jóźwicki