Whisky Day Kraków

21.05 13:00

Długo wyczekiwany festiwal wraca na mapę wydarzeń serca Małopolski
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, oraz obawą o bezpieczeństwo uczestników i wystawców, Kraków po raz czwarty przygotowuje się do majowych obchodów World Whisky Day.
Wydarzenie ponowanie odbędzie się historycznych budynkach krakowskich Fortów Kleparz jednak tym razem w nowej, odrestaurowanej i specjalnie zagospodarowanej przestrzeni.
Festiwal
Zapoczątkowany w 2017 roku przez grupę pasjonatów na cześć obchodów World Whisky Day, festiwal podbił serca miłośników whisky zarówno w Polsce jak i za granicą, dzięki czemu trzecia edycja zgromadziła rekordową liczbę prawie dwóch tysięcy gości. Niezliczona ilość whisky z całego świata, przedstawiciele gastronomii, dystrybutorzy, właściciele sklepów i hurtowni, blogerzy, redaktorzy pism branżowych, a w końcu miłośnicy oraz wielbiciele whisky.
Organizatorzy Whisky Day Cracow od samego początku przywiązują bardzo dużą uwagę do faktu, aby samo wydarzenie sprzyjało również nowym relacjom i kontaktom biznesowym, nie tylko w zakresie samych uczestników, ale również od strony wystawców. Wyjątkowa przestrzeń, oraz doskonała whisky, to coś do czego stali bywalcy Whisky Day Cracow już się przyzwyczaili. Organizatorzy oprócz szerzenia samej kultury picia whisky nastawiają się równie mocno na promocję i rozwój kultury cocktailowej, a także pokazanie szybko rosnącej wśród konsumentów kategorii rumu i ginu.
Koszt:
Bilety dla uczestników – 140 zł – każdy bilet zawiera kupony na 20 zł do wykorzystania na płatne edycje alkoholi, wodę, broszurę z mapą i reklamami, oraz kieliszek festiwalowy.
Ekipa
Whisky Day Cracow
*Wstęp na imprezę tylko dla osób pełnoletnich!