Whisky Stories

3.11 19:30

Przed Wami legenda krakowskiej gastronomii, twórca kultowych cocktail barów z Ust do Ust i Williama Rabbita and co. edukator i pasjonat alkoholi mocnych, Andrzej Rachwalski.

Degustacja WHISKY STORIES to pasjonująca podróż w różne regiony świata, odmienne tradycje i podejście do tematu. To mini leksykon po smakach i rodzajach tego alkoholu. Co wpływa na smak? Woda? A może zboże? Drożdze? Warunki atmosferyczne? Na własnych kubkach smakowych będziecie mogli przekonać się o tym sami. 😉

Degustacja jest organizowana przy współpracy z Rabbit Whisky Klubem i William Rabbit and co jednym z najpopularniejszych krakowskich barów w stylu speakeasy. Oto jak miejsce opisują sami jego twórcy: “Norka to miejsce, w którym czas płynie inaczej. Dzieje się tak tylko dlatego, że dbamy wyjątkowo o naszych gości serwując im płynne szczęście. Dzięki temu, że jesteśmy schowani nie trafiają do nas osoby przypadkowe, a zachowanie prywatności i intymnej atmosfery to nasz priorytet. Co tydzień chcemy poszerzać naszą bazę alkoholi, żeby za każdym razem móc Was zaskoczyć czymś nowym. Mając teraz więcej czasu pracujemy nad następnymi niespodziankami, dlatego zapraszamy na nasz Fb.”

Degustacja przygotowana jest dla osób zarówno rozpoczynających swoją przygodę z whisky, jak i jej wieloletnich pasjonatów. Udzielimy instrukcji jak prawidłowo ją degustować oraz na co zwracać uwagę. Jej piciu towarzyszyć będzie paring z przekąskami prosto z naszego Restobaru.

UWAGA!!!
Liczba miejsc jest ograniczona
obowiązuje rezerwacja -> rezerwacje@fortyklpearz.pl