Wine Night Stand | Confetti Wine Fest AFTERPARTY | Ossios b2b Owen Ross

23.04 19:30

Po części degustacyjnej Confetti Wine Fest płynnie przechodzimy w afterparty czyli WINE NIGHT STAND!
Odpalamy głośniki, otwieramy kolejne butelki w naszym pop-up wine barze, rzucamy konfetti i z kieliszkiem w ręku kontynuujemy celebrację wieczoru!

Specjalnie z Berlina przyjeżdża do nas Ossios & Owen Ross!
Ossi – winyle kolekcjonuje od 1998, bez przerwy poszukuje nowych dźwięków, wychodzi poza ramy gatunków muzycznych i nieustannie eksperymentuje. Swoim epickim, dwunastogodzinnym setem na ostatnim Garbicz Festival, we wtorek rano zamknął nasz wine bar.
Owen Ross – to amerykański multiinstrumentalista, kompozytor i producent. Po studiach w Berklee College of Music spędził kilka lat jako gitarzysta angażując się w wiele różnych projektów. Po przeprowadzce na Brooklyn zagłębił się w rozwijającą się scenę muzyki elektronicznej, kładąc szczególny nacisk na doskonalenie swoich zdolności produkcyjnych. Jego wyjątkowy styl produkcji wyróżnia się integracją niekonwencjonalnych technik samplowania i przetwarzania dźwięku. W 2016 roku Ross przeniósł się do Berlina co pozwoliło mu na integrację z jedną z najbardziej ekscytujących scen muzyki elektronicznej na świecie.
Ten wspaniały team dj-ski powstał specjalnie na tę okazję!

Mocno związany z naturalnym winem.
Ossi prowadzi Motif – obowiązkowy punkt dla każdego, kto w Berlinie szuka naturalnych win. Tę kreatywną przestrzeń wypełniają nie tylko naturalne wina i starannie wyselekcjonowane winyle, ale także regularne wydarzenia muzyczne

Dla uczestników Confetti Wine Fest WSTĘP WOLNY
Dla osób nieposiadających biletów na festiwal możliwość zakupu biletu przy wejściu w cenie 50 zł.