Urodziny w Fortach Kleparz.

Niezapomniana impreza, którą wszyscy będą wspominać!

strzałka w prawo

Zarezerwuj miejsce na imprezie

Rezerwacja ważna po otrzymaniu potwierdzajacego maila zwrotnego.

  Lineup

  muzyka

  Forty Muzyki

  Klub Forty Kleparz to jedno z najważniejszych miejsc na muzycznej mapie Krakowa. Jako manager związany z nim jestem od samego początku. Na naszej klubowej scenie gościliśmy setki wykonawców – od debiutantów po gwiazdy – którzy chętnie do nas wracają, bo nasza publiczność jest naprawdę wyjątkowa. W 2020 roku wzbogaciliśmy się o sporą powierzchnię plenerową, na której stanęła duża, wakacyjna scena. Dzięki niej mogliśmy w 2020 roku zorganizować pierwszą edycję cyklu koncertowego Lato na Fortach.

  manager koncertowy

  manager koncertowy

  manager koncertowy

  KLUB

  Forty Kleparz powstały w 2010 r. i z miejsca stały się ważnym miejscem na muzycznej mapie nie tylko Krakowa, ale i południowej Polski. Organizowane są tutaj zarówno koncerty, duże eventy korporacyjne, czy imprezy DJ-skie. Forty stały się też popularne wśród osób organizujących spotkania w ramach wieczorów panieńskich, kawalerskich i imprez urodzinowych ale również mieszkańców Krakowa szukających dobrej muzyki.

  Nowa przestrzeń muzyczna oddana do Waszej dyspozycji w 2021 roku. Dotąd niedostępną część kompleksu idealnie nadaje się na letni relaks pod gołym niebem. Ponad sto miejsc siedzących, zadaszona scena z parkietem tanecznym oraz własny bar to niemal oddzielna przestrzeń umożliwiająca miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

  Playlista Lipiec 2021